O firmie

  • Firma Ton Color powstała w 1990 roku. Jesteśmy wiodącym serwisem sprzętu RTV / AGD na zachodzie Polski. Naprawiamy telewizory, ekspresy do kawy oraz sprzęty małego AGD

  • Jesteśmy autoryzowanym serwisem firm: LG, Philips (ekspresy do kawy, małe AGD), Krups, Saeco, Braun.

  • W chwili obecnej obsługujemy ponad tysiąc zleceń miesięcznie, obsługując klientów indywidualnych oraz odbierając reklamacje od Neo24.pl, Neonet, Media Markt, Saturn.

  • Nasz serwis obsługuje również urzędy, szkoły, firmy prywatne jak i Państwowe.

  • Jako autoryzowany serwis kupujemy części zamienne bezpośrednio od producenta. Dla Klienta oznacza to zawsze 100% oryginalne części w najlepszych cenach.
NaprawimyTwojEkspres.pl

Nasi partnerzy

Serwis wyposażony jest w nowoczesną aparaturę pomiarowo - diagnostyczną i najwyższej klasy urządzenia testujące służące do napraw i konserwacji a kadra naszych specjalistów regularnie uczestniczy w szkoleniach organizowanych przez producentów sprzętu. Udzielamy gwarancji na zamontowane przez nas części i podzespoły. 

Współpracujemy z największymi sieciami marketów elektronicznych : MEDIA MARKT; NEONET; NEO24, MEDIA EXPERT

Obsługujemy także indywidualnych klientów – jesteśmy terminowi, niezawodni i sumienni. Dział sprzedaży pomoże Ci wybrać to co najlepiej spełni Twoje wymagania, zapewnimy transport i instalację gratis. Możesz liczyć na niskie ceny i korzystne rabaty. Nam możesz zaufać!