tel. (68) 320 23 00

największy serwis elektroniki konsumenckiej na zachodzie Polski

O firmie

Autoryzowane Centrum Serwisowe Ton Color powstało w 1990 roku. Na przestrzeni 25 lat stworzyliśmy największy serwis elektroniki konsumenckiej na zachodzie Polski, o szerokim wachlarzu autoryzacji pozwalający kompleksowo obsługiwać naszych klientów.


Nasze doświadczenie na rynku, poparte jest certyfikatami i autoryzacjami największych producentów elektroniki użytkowej na świecie. Zaufały nam firmy znane na całym świecie: SAMSUNG, LG, PHILIPS, SONY, SHARP, TOSHIBA, BRAUN, SAECO, KRUPS, DELONGHI, ROWENTA, MOULINEX Dzięki temu zapewniamy naszym klientom profesjonalną i rzetelną obsługę.


Specjalizujemy się w naprawach gwarancyjnych i pogwarancyjnych odbiorników telewizyjnych, ekspresów ciśnieniowych, magnetowidów, kamer video, zestawów audio, monitorów komputerowych. Wykonujemy naprawy ściśle wg procedur producentów, używamy oryginalnych podzespołów, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.


Serwis wyposażony jest w nowoczesną aparaturę pomiarowo - diagnostyczną i najwyższej klasy urządzenia testujące służące do napraw i konserwacji a kadra naszych specjalistów regularnie uczestniczy w szkoleniach organizowanych przez producentów sprzętu. Udzielamy gwarancji na zamontowane przez nas części i podzespoły.


Współpracujemy z największymi sieciami marketów elektronicznych : MEDIA MARKT; NEONET; hipermarketami AUCHAN, TESCO, CARREFOUR, SELGROS; jak również ze sklepami internetowymi: NEO24, MALL.PL


Obsługujemy także indywidualnych klientów – jesteśmy terminowi, niezawodni i sumienni. Dział sprzedaży pomoże Ci wybrać to co najlepiej spełni Twoje wymagania, zapewnimy transport i instalację gratis. Możesz liczyć na niskie ceny i korzystne rabaty. Nam możesz zaufać!

Nasi partnerzy